Google
Телефон
моб.
098 814 30 14Телефон
моб.
067 208 82 68

Стягнення страхового відшкодування

06.05.2012

Страхові спори

Говорячи про страхування, громадяни в першу чергу мають на увазі страхування цивільної відповідальності, так звану “цивілку”. І це цілком логічно, адже саме цей вид страхування є обов’язковим для всіх автовласників – тобто для більшості повнолітніх жителів нашої країни. Більше третини населення України має особистий транспорт, а значить, страхування для них вельми актуально. Не кажучи вже про те, що страхувати можна не тільки свої машини, а й багато чого іншого: своє майно, своє здоров’я, своє життя.

Можливо тому, з кожним роком страхових спорів стає все більше. Все частіше громадяни конфліктують зі страховими компаніями і звертаються за захистом своїх прав до суду. Не секрет, що страхові компанії не зацікавлені у виплаті страхових відшкодувань, тому, вони будуть робити все можливе для затягування спору, з’ясування обставин страхового випадку та виявлення порушень законодавства чи умов договору в діях страхувальника. І навіть якщо справа доходить до суду, не факт, що вона вирішується на користь громадянина.

Саме тому, зараз дуже актуальні фахівці, які мають не тільки вищу юридичну освіту, а й практичний досвід у сфері вирішення страхових спорів. Адже, знання законів не завжди гарантує успішний результат справи. Для швидкого і ефективного вирішення питання потрібно мати інформацію щодо судової практики з таких питань. Потрібно бути знайомим з діяльністю страхових компаній і з тим, як страховики можуть затягувати суперечку і обходити закон.

Якщо у вас виник конфлікт із страховою компанією, і Ви не можете його вирішити в приватному порядку шляхом переговорів, то Вам необхідно знайти адвоката зі страхових спорів і отримати консультацію щодо того, як найкраще вирішити ситуацію, що виникла.

В процесі надання юридичних послуг:

 • Адвокат проконсультує Вас з питань цивільного права в цілому і в страхуванні зокрема;
 • По можливості: надасть допомогу в досудовому врегулюванні конфлікту;
 • Проведе переговори зі страховими компаніями;
 • Проаналізує страховий договір і інші документи, що мають відношення до Вашого запитання;
 • Сформує стратегію подальших дій;
 • Збере необхідні докази вашої правоти, і підберемо аргументи для подальшого захисту в суді;
 • Надасть допомогу в проведенні незалежної експертизи та оцінки збитків;
 • При необхідності: підготує заяви чи скарги до суду;
 • Допоможе в суді на всіх стадіях процесу;
 • Отримає судове рішення;
 • Допоможе в процесі здійснення виконавчого провадження.

Звернутися за судовим захистом можна на будь-якій стадії процесу, і адвокат по роботі з страховими компаніями вирішить вашу проблему швидко, компетентно і ефективно. Адвокат у Львові, спеціалізація якого є  стягнення страхового відшкодування є Кульчицький Олександр Сергійович.

Коментування закрито.

Практичні поради

  Google+