Google
Телефон
моб.
098 814 30 14Телефон
моб.
067 208 82 68

Юридична консультація

Юридична консультація – один з основних напрямків роботи адвоката, адже у Законі України “Про адвокатуру” прямо зазначено, що адвокати дають консультації та роз’яснення з юридичних питань, усні і письмові довідки щодо законодавства.
Адвокат Кульчицький Олександр Сергійович надає юридичні консультації у м. Львові. При проведенні юридичної консультації адвокат використовує знання норм законодавства, судової практики, і, зрозуміло, власний багаторічний практичний досвід. Також застосовуються сучасні нормативні бази.
Юридичні консультації надаються з цивільного, адміністративного та кримінального права, а також з інших питань.

Юридична консультація необхідна перед прийняттям будь-якого важливого рішення, яке стосується набуття будь-яких прав чи обов’язків.
Наприклад, у житловій сфері це може бути продаж (купівля) квартири, оформлення заповіту на майно, здача квартири в оренду тощо.
В сімейній сфері це вступ у шлюб або розірвання шлюбу та поділ майна, вирішення долі дітей.
У трудовій сфері це може бути укладення трудового договору або звільнення з роботи.
Важко переоцінити важливість кваліфікованої юридичної консультації в конфліктних ситуаціях, що вимагають термінових дій – порушення кримінальної справи, дорожньо-транспортна пригода, позов до суду.
Тим не менше, і в повсякденному житті неминучі питання, які потребують юридичного тлумачення. Щоб уникнути можливих негативних наслідків, Ви завжди повинні знати про свої права і обов’язки та правові наслідки Ваших дій.
Юридичну консультацію у Львові надає адвокат Кульчицький Олександр Сергійович.
Про вартість консультації можете дізнатись в розділі – вартість послуг.

Коментування закрито.

Практичні поради

    Google+