Google
Телефон
моб.
098 814 30 14Телефон
моб.
067 208 82 68

Сімейні спори

Сімейні спори.

Сімейні спори можна розділити на декілька категорій – розірвання шлюбу, визнання шлюбу недійсним, поділ майна подружжя, стягнення аліментів, спори про дітей, встановлення батьківства та ін.

1. Розірвання шлюбу. Розірвання шлюбу досить проста процедура, з якою можна впоратись самотужки. Проте, бувають випадки, коли клієнт хоче вберегти себе від психологічного стресу та не має бажання брати участь у судових засіданнях з розлучення, а можливо не хоче залишитися без правової підтримки в той момент, коли розлучення вийде за рамки простої процедури розірвання шлюбу і виникнуть майнові питання або питання місця проживання дітей. Адвокат Кульчицький Олександр Сергійович допоможе Вам уникнути неприємних моментів при розірванні шлюбу, вже на стадії звернення окреслить Вам перспективи справи і допоможе розірвати шлюб без Вашої участі.

2. Визнання шлюбу недійсним.   Визнання шлюбу недійсним – це один із способів припинення шлюбу. Шлюб може бути визнаний недійсним тільки за рішенням суду. У такому разі, шлюб не породжує прав і обов’язків подружжя по відношенню один до одного. Щоб суд визнав Ваш шлюб недійсним, необхідно довести, що у подружжя або одного з них був відсутній намір та бажання створити сім’ю в момент реєстрації шлюбу, і що після укладення шлюбу між подружжям фактично були відсутні сімейні стосунки. Адвокат має великий  практичний досвід у вирішенні таких питань і готовий Вам надати необхідну допомогу та сприяння.

3. Поділ майна подружжя. Шлюбний контракт (договір).   Поділ майна подружжя – досить складна процедура, яка виникає при розірванні шлюбу. Під майном потрібно розуміти не тільки нерухоме майно, але і доходи кожного з подружжя від трудової і підприємницької діяльності. Розділ майна можна здійснити як у судовому порядку, так і через угоду про розділ майна або через серію альтернативних угод. Все залежить від волі сторін. Найбільш часто зустрічаються ситуації коли потрібно поділити нерухоме майно, яке придбане в кредит або на умовах пайової участі. У Львові адвокат допоможе вирішити всі питання, пов’язані з поділом спільно нажитого майна, як в досудовому (укладення угоди), так і в судовому порядку. У кожному конкретному випадку здійснюється індивідуальний підхід до проблем довірителя.  Правовий режим майна подружжя можна визначити і до розірвання шлюбу, шляхом укладання Шлюбного договору. Шлюбним договором визнається угода осіб, що вступають в шлюб або угода подружжя, що визначає майнові права і обов’язки подружжя у шлюбі і (або) у разі його розірвання. Шлюбний договір може бути укладений як до реєстрації шлюбу, так і в будь-який час в період шлюбу. Шлюбним договором чітко регулюються питання спільної власності, частковій власності, способи участі подружжя у доходах одне одного, може бути визначений точний перелік майна, яке отримає кожен з подружжя у разі розірвання шлюбу. У будь-який момент в Шлюбний договір можуть бути внесені зміни і доповнення. При необхідності, адвокат допоможе Вам скласти  юридично бездоганну форму Шлюбного договору, яка дозволить Вам захистити свої майнові інтереси.

4. Стягнення аліментів. Угоди зі сплати аліментів. У більшості випадків після розлучення діти залишаються з матір’ю, яка не завжди здатна забезпечити всі їх потреби, так як забезпечує в основному чоловік. Сімейний Кодекс України зобов’язує одного з подружжя виплачувати аліменти на утримання дітей. До Вашої уваги пропонується встановити і належним чином оформити різні законні способи і порядок сплати аліментів. Угода зі сплати аліментів, яка розроблена адвокатом, передбачає крім щомісячних платежів ще й оплату різних витрат, у тому числі оплату навчання в школі та вищих навчальних закладах, лікування, відпочинку і т.д. Угода зі сплати аліментів є обов’язкова до виконання. Якщо між батьками не досягається добровільної згоди щодо сплати аліментів, то аліменти на утримання дітей стягуються в судовому порядку.

5. Спори щодо дітей. Допомога адвоката особливо важлива і необхідна, коли вирішується доля дітей. Спори про місце проживання дитини, про участь батьків або інших родичів у їх вихованні – болючі для всіх учасників конфлікту. Найголовніше тут – інтереси дитини. Місце проживання дітей при роздільному проживанні батьків може бути встановлено як в добровільному, так і в судовому порядку. Батьки можуть скласти угоду про те, з ким буде проживати дитина після розірвання шлюбу батьків. Якщо батьки не можуть мирно домовитися про це, то такий спір вирішується в судовому порядку. Рішення по таких справах приймаються судом виходячи з інтересів дитини, та у разі можливості, з урахуванням думки дитини. При винесенні рішення, суд приймає до уваги прихильність дитини до кожного з батьків, вік дитини, особисті якості батьків, можливість створення дитині умов для виховання та розвитку.  Один з батьків, який проживає окремо від дитини, має право на спілкування з ним, участь у вихованні та розвитку. Один з батьків не має права перешкоджати спілкуванню з дитиною іншого з батьків, якщо тільки таке спілкування не завдає шкоди здоров’ю дитини, її моральному розвитку. Батьки, які досягли згоди в цьому питанні, можуть укласти Угоду про порядок спілкування з дитиною. Якщо такої згоди не досягнуто, то спір вирішується в судовому порядку. До участі в справах, пов’язаних з дітьми, залучаються органи опіки та піклування. Вони зобов’язані дати висновок про умови проживання і виховання дитини. Адвокат Кульчицький О. С. надасть повний спектр послуг з цих питань – складе Угоду про місце проживання дитини та про порядок спілкування з дитиною, допоможе представляти інтереси довірителя в суді, в тому числі і без його участі.

6. Встановлення батьківства. Трапляється так, що дитина народжується поза шлюбом і за відсутності заяви батька до органів РАЦС про визнання себе батьком, виникає необхідність встановлювати батьківство в судовому порядку. За позовами такого роду доцільно скористатися послугами адвоката, тому що особиста присутність у суді позивача може бути психологічно важкою. Суд бере до уваги будь-які докази, які підтверджують походження дитини від конкретного батька – показання свідків, пояснення сторін і третіх осіб, письмові докази, речові докази, але основним доказом по справі є висновок судово-генетичної експертизи. Такий висновок встановлює або спростовує батьківство від конкретного чоловіка практично зі стовідсотковою долею ймовірності. Адвокат Кульчицький О. С. надасть Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні цієї проблеми, допоможе правильно написати позовну заяву, зібрати необхідні докази.

Адвокат по сімейних спорах Кульчицький О. С. має юридичний і практичний досвід з вирішення сімейних суперечок, як в досудовому, так і в судовому порядку. У тому випадку, якщо клієнт не хоче брати участь в судових засіданнях, він може, укласти угоду з адвокатом на представництво інтересів в суді, написати відповідну заяву та не брати участі в судових засіданнях.

7.Визначення порядку спілкування з дитиною

8. Визначенням місця проживання дитини (дітей)

адвокат львів

Коментування закрито.

Практичні поради

    Google+