Google
Телефон
моб.
098 814 30 14Телефон
моб.
067 208 82 68

Послуги особистого адвоката

Послуги особистого адвоката

Щодня людина вступає у правовідносини з іншими людьми, хтось більше, хтось менше. При цьому, дуже важливо отримати хорошу пораду професіонального юриста – особистого адвоката, який може застерегти від прийняття помилкового рішення та дати пораду як не потрапити в халепу.
Особистий (сімейний) адвокат – найбільш зручна форма взаємовідносин з клієнтом. Укладаючи договір з адвокатом, абонент отримує відразу весь спектр юридичних послуг, можливість отримати кваліфіковану юридичну допомогу, рішення багатьох ситуацій.
Особистий адвокат – це людина, яка завжди в курсі ситуації абонента, йому не потрібно великої кількості часу, щоб зорієнтуватися у його справах. Це юрист, який завжди буде зберігати в таємниці отриману від клієнта інформацію від третіх осіб.
Укладений договір дозволяє адвокату представляти інтереси абонента в різних державних структурах, правоохоронних органах, судах, організаціях будь-яких форм власності, представляти інтереси довірителів у взаєминах з приватними особами.
Хочеться особливо виділити випадки, коли участь особистого адвоката просто необхідна – це укладення договорів купівлі-продажу на велику суму (квартири, дачі, будинки, автомобілі); укладення договорів про отримання кредитів і позик; укладання шлюбних договорів; укладання договорів страхування життя, здоров’я та майна; справ пов’язаних зі спадщиною та спадкуванням.
Договір укладається індивідуально з кожним абонентом, враховуючи його потреби і побажання.
Договір по програмі «Особистий адвокат» включає в себе:

  • Необмежену кількість юридичних консультацій з усіх правових питань як особисто, так і по телефону, один безкоштовний виїзд адвоката в екстрених випадках;
  • Виїзд адвоката при затриманні абонента співробітниками правоохоронних органів (цілодобово);
  • Надання по телефону консультацій з питань особистої безпеки та поведінки у потенційно небезпечних і надзвичайних ситуаціях;
  • У випадках екстреної необхідності встановлення зв’язку по телефону і забезпечення взаємодії від імені і за дорученням абонента з представниками різних державних служб;
  • Відповідно до Закону України «Про адвокатську адвокатуру» – збір інформації з різних установ та організацій шляхом подання адвокатського запиту;
  • Адвокат може виконувати й інші доручення по персональної домовленості з абонентом.

Таким чином, укладаючи договір за програмою «Особистий (сімейний) адвокат» Ви тим самим зможете відчувати реальну юридичну силу за собою. Оплата підтримки особистого адвоката значно відрізняється від суми, яку ви будете платити за одноразові консультації. Особистий адвокат – це не тільки гарна економія на юридичних послугах, але і незамінний помічник у багатьох питаннях юридичного характеру виникають у людини в процесі життя, роботи і відпочинку.

Коментування закрито.

Практичні поради

    Google+