Google
Телефон
моб.
098 814 30 14Телефон
моб.
067 208 82 68

Спори у сфері земельного законодавства

05.05.2012

Земельні спори

Порядок придбання землі у власність має безліч нюансів і залежить не тільки від її місця розташування, цілей придбання та категорії, а й маси інших факторів. Земля, як і будь-яка інша нерухомість, має особливий правовий статус і тягне за собою особливий порядок її оформлення і подальшого використання.

Наприклад, земельна ділянка може бути придбана у власність не тільки на загальних підставах (шляхом її купівлі та подальшої реєстрації), а й відповідно до законодавства, за допомогою її безкоштовного виділення органами місцевого самоврядування під індивідуальне житлове будівництво. Земельні ділянки можуть надаватися на праві постійного (безстрокового) користування, на правах успадкованого володіння, на правах оренди та  на інших підставах.

Узаконення самовільного будівництва, зміна цільового призначення землі. Розібратися у всіх цих видах не просто. Особливо тим, хто не те що незнайомий з земельним законодавством, а й навіть не знає, як до цього питання підступитися. Не знає, що повинен містити договір купівлі-продажу земельної ділянки, як і де його потрібно реєструвати, в якому розмірі сплачувати земельний податок, чи є на землю будь-які обтяження і тим більше, як перевести землю з однієї категорії в іншу.

У зв’язку з тим, що люди слабо знайомі з земельним законодавством, в даних питаннях виникає безліч суперечок і розбіжностей. Шахраї, безчесні сусіди, некомпетентні співробітники державних органів – хто завгодно може створити ситуацію, в якій земельний конфлікт потрібно буде вирішувати в суді.

У дачників може виникнути суперечка про те, де саме проходить межа між їх ділянками. У громадянина можуть виникнути скарги на неправомірне рішення відповідного державного органу про вилучення земельної ділянки для державних потреб. У організації може виникнути питання щодо обчислення розміру орендної плати або земельного податку. Там де справа стосується землі, а як наслідок – і великих грошей, розбіжності набирають форми конфліктів та можуть мати неприємні наслідки.

Якщо перед Вами виникли ці, або багато інших питань, що стосуються земельних ділянок, то Вам варто звернутися по допомогу до досвідченого фахівця. До того, хто знайомий не тільки з Земельним кодексом, а й багатьма іншими законодавчими актами, які регулюють питання придбання і користування земельною ділянкою.

Адвокат допоможе не тільки на стадії судового провадження, а й в процесі переговорів з опонентом. Він складе грамотні заяви та претензії, направить їх відповідним адресатам, знайде необхідні докази правоти клієнта і представить його інтереси не тільки в державних органах, а й у суді, і навіть на етапі виконавчого провадження.

Якщо вам потрібна допомога адвоката, то Ви можете звернутися до Кульчицького Олександра, який спеціалізується на земельних спорах і напевне вирішить Вашу проблему. Звернутися за судовим захистом можна на будь-якій стадії процесу. Телефонуйте, і адвокат у Львові вирішить вашу проблему швидко, компетентно і ефективно.

Коментування закрито.

Практичні поради

    Google+