Google
Телефон
моб.
098 814 30 14Телефон
моб.
067 208 82 68

Сімейний адвокат

14.04.2012

сімейний адвокат

Сімейний адвокат – це людина, адвокат, який веде абсолютно всі Ваші юридичні справи. Юридичні послуги такий адвокат може надавати у будь-якому місті. в т.ч. і  Львів. На Заході більшість людей вже зрозуміли вигоду від користування послугами свого “сімейного” адвоката, який вирішить Ваші сімейні спори чи будь-які інші справи. “Сімейний адвокат” це – вірний вихід з будь-якої ситуації з найменшими для Вас часовими та фінансовими затратами. Майте на увазі, що в повсякденному житті ми, самі того не підозрюючи, так чи інакше діємо в правовій площині, всі, або майже всі наші дії відбуваються відповідно до Законів прийнятих Верховною Радою України. Коли ми купуємо товари, сплачуємо за надані послуги ми діємо відповідно до встановленого Законами порядку. Відчувати на собі дію законів в повній мірі ми починаємо тоді, коли вступаємо у більш серйозні правовідносини з іншими суб’єктами (розпочинаємо власний бізнес, потрапляємо в ДТП, отримуємо послуги неналежної якості, зазнаємо шкоди або самі завдаємо шкоду комусь). У такому разі, ми зустрічаємось з невідомими для нас правовідносинами і знайти вірних шлях їх впорядкування деколи буває непросто. Фактично всі обставини з якими ми не зустрічаємось кожного дня у повсякденному житті можуть створити для нас проблему. Щоб цього не сталось, необхідно користуватися послугами особистого адвоката, який у разі якихось проблем з законом зможе надати юридичну консультацію та захистити наші інтереси.
Тепер послуга “сімейний адвокат” доступна на Україні, зокрема, у Львові.
Все частіше юридичні фірми пропонують клієнтам цю послугу. Чим вона зручна?

  • можливість отримувати юридичну допомогу в будь-який час доби;
  • економія часу при вирішенні юридичних питань (повернення товарів неналежної якості, отримання страхового відшкодування, відшкодування шкоди, захист трудових прав, сплата податків тощо);
  • відносно невелика абонентська плата за цю послугу;
  • немає необхідності укладати додаткові угоди, щоб отримати допомогу для членів власної сім’ї.

При будь-яких обставинах, в будь-який час дня і ночі, ви можете зателефонувати  Вашому адвокату і скористатися його професійною порадою, чи іншою юридичною допомогою. Часом людина потрапляє в ситуацію, коли багато що вирішує знання законів та своїх прав. Знання свого адвоката можна вважати своїми знаннями, якщо Ви маєте змогу  зв’язатися з ним.

У зв’язку з тим, що сімейний адвокат знайомий з Вами особисто, має ваші контакти, паспортні дані і ознайомлений з деякими обставинами вашого життя, він зможе допомогти Вам більш швидко і ефективно, ніж інший, незнайомий з Вами адвокат

Враховуючи те, що сімейний адвокат в курсі Ваших справ та має уявлення про рід Вашої діяльності йому потрібно значно менш часу для надання необхідної Вам консультації. Повна довіра між клієнтом і адвокатом не зашкодить клієнтові, оскільки адвокат пов’язаний зобов’язанням дотримуватись адвокатської таємниці.

Зручне і практичне рішення «сімейний адвокат» дозволить Вам завжди бути спокійним у будь-якій ситуації. Якщо Вам потрібен  адвокат для ведення власних справ у Львові – звертайтесь до Кульчицького Олександра Сергійовича.

Коментування закрито.

Практичні поради

    Google+