Google
Телефон
моб.
098 814 30 14Телефон
моб.
067 208 82 68

Захист прав у сфері охорони здоров’я

Захист прав у сфері охорони здоров’я.

Медичне право характеризується наявністю великої кількості нормативно-правових актів у вигляді Конституції України, Законів України та безлічі підзаконних актів. Базовим законодавчим актом у сфері охорони здоров’я є Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» (1993р.).
Багато інших питань регулюються спеціальними законами, наприклад: ЗУ «Про лікарські засоби», ЗУ «Про психіатричну допомогу»,  існує велика кількість Постанов Кабінету Міністрів України та величезний масив Наказів Міністерства охорони здоров’я, Національних служб та відомств. Все це, поряд зі специфікою галузі створює труднощі в захисті своїх прав як пацієнтам, так і працівникам охорони здоров’я.
На жаль, все частіше стають відомими ситуації, коли права пацієнта порушуються лікарями та іншими співробітниками медичних установ. Відсутність стандартів якості медичної допомоги, замкнутість медичного співтовариства, наявність платних і “тіньових” медичних послуг, незаконної медичної та фармацевтичної діяльності є основними причинами, які призводять до зловживань і лікарських помилок, а отже до трагедій і матеріальних втрат.
Захист прав пацієнта, оцінка досудової та судової перспективи врегулювання конфліктів між пацієнтом і лікувальним закладом (лікарем), відшкодування шкоди здоров’ю (моральної шкоди), правовий супровід медичних організацій (насамперед приватних) – це тільки частина питань пов’язаних з новою комплексною галуззю права-медичним правом.

Адвокат Кульчицький Олександр Сергійович надає правову допомогу громадянам і організаціям із захисту їхніх інтересів у сфері охорони здоров’я:

  • Проводить правовий аналіз медичної документації (історій хвороби, амбулаторних карт і т.д.)
  • Виконує правовий аналіз договорів надання медичних послуг, медичного страхування і т.д.
  • Забезпечує досудове врегулювання спорів і претензій-Консультує і допомагає скласти позовну заяву, заперечення на позовну заяву; скаргу на рішення МСЕК; заяву в страхову компанію щодо експертизи якості послуг; заяву в правоохоронні органи тощо.
  • Представляє інтереси позивача (відповідача) у державних органах, підприємствах та в судах всіх інстанцій.

Юридичні послуги у Львові

Коментування закрито.

Практичні поради

    Google+