Google
Телефон
моб.
098 814 30 14Телефон
моб.
067 208 82 68

Трудові спори

Трудові спори

Метою трудового законодавства України є встановлення державних гарантій трудових прав і свобод громадян, створення сприятливих умов праці, захист прав та інтересів працівників і роботодавців. Основними способами захисту трудових прав і свобод в Україні є:

 • індивідуальний захист (самозахист працівниками своїх трудових прав та інтересів);
 • колективний захист (захист трудових прав та інтересів працівників професійними спілками, колективними угодами і колективними договорами, органами з розгляду індивідуальних та колективних трудових спорів);
 • державний захист (судовий захист трудових прав та інтересів працівників; державний нагляд і контроль за додержанням законодавства про працю).

Адвокат з трудових спорів у Львові Кульчицький Олександр Сергійович має практику застосування норм трудового законодавства та успішного вирішення індивідуальних трудових спорів. Є досвід представлення інтересів як працівників, так і роботодавців.

Не важливо, чи звернулись Ви до адвоката за захистом трудових прав, пам’ятайте, що у разi звiльнення без законної пiдстави або незаконного переведення на iншу роботу працiвник повинен бути поновлений на попереднiй роботi органом, який розглядає трудовий спiр.

У разi затримки видачi трудової книжки з вини власника або уповноваженого ним органу працiвниковi виплачується середнiй заробiток за весь час вимушеного прогулу.

Якщо заява про поновлення на роботi розглядається бiльше одного року, не з вини працiвника, орган, який розглядає трудовий спiр, виносить рiшення про виплату середнього заробiтку за весь час вимушеного прогулу.

Адвокат з трудових спорів допоможе розробити стратегію найбільш вигідну саме для Вас. Надаючи правову допомогу щодо захисту порушених трудових прав, адвокат Кульчицький О. С. забезпечить:

 • Правову експертизу трудових договорів, а також розробляє проекти нових трудових договорів, які враховують саме Вашу позицію;
 • Консультації з усіх питань трудового права, в тому числі з питань звільнення працівника за різними підставами;
 • Представлення інтересів працівника на претензійному етапі врегулювання трудового спору, участь в переговорах з роботодавцем на користь працівника;
 • Оскарження незаконних дій роботодавця в державних та різних контролюючих органах;
 • Допомога в складанні і подачі позовів по трудовому спору, представлення інтересів працівника в суді, в т.ч. і без його участі.
 • Оскарження в апеляційному та касаційному порядку рішень судів по трудових спорах;
 • Участь адвоката в процесі виконання рішення суду, порушення виконавчого провадження, взаємодію з державними виконавцями.

Як показує судова практика показує, що 90% судових позовів по трудових спорах задовольняються на користь працівника. Не бійтеся звертатися за захистом своїх прав і свобод!

Коментування закрито.

Практичні поради

  Google+