Google
Телефон
моб.
098 814 30 14Телефон
моб.
067 208 82 68

Адвокат по цивільних спорах

06.05.2012

Адвокат по цивільних спорах

Цивільні справи – це широка сфера, що включає в себе найрізноманітніші суперечки і проблеми, що виникають у повсякденному житті. Адвокат у Львові, який спеціалізується по цивільних спорах може знадобитися при розбіжностях у трудових відносинах, виникненні сімейних суперечок, складнощів, пов’язаних зі спадщиною, нерухомістю, житлом і т.д. Часом такі проблеми є життєво важливими, які вимагають негайного рішення.

Існує маса причин, чому при виникненні цивільних спорів необхідний адвокат: цивільні справи бувають дуже складні і неоднозначні. Вони нерідко супроводжуються серйозними конфліктами, і можуть робити величезний вплив на повсякденне життя людини, повністю змінюючи його звичний устрій. А якщо справа доходить до судового розгляду, то дуже часто виграє той, хто краще знається на законодавстві. Наприклад, одна сторона вважала за краще скористатись послугами адвоката у цивільних справах, а інша вирішила захищати свої права самостійно, фактично заздалегідь опинившись в програшній ситуації.

Адвокат у Львові – Кульчицький Олександр Сергійович надає кваліфіковану юридичну допомогу своїм довірителям і готовий вжити всіх заходів для забезпечення прав клієнта. Варто відзначити, що вибір досвідченого адвоката – це економія Вашого часу та коштів.

Мій довіритель може розраховувати на своєчасне та кваліфіковане надання юридичної допомоги у вирішенні найскладніших і заплутаних питань.

В рамках цивільного спору, адвокат Кульчицький О. С. надає широкий спектр послуг, якими займаються фахівці у цивільних справах:

  • надання консультацій та представництво інтересів в конфліктних ситуаціях, що виникають у сімейних, житлових, земельних спорах і т.д.;
  • правова допомога в суперечках про права на спадкове майно, страхових спорах, спорах про право власності;
  • юридична допомога в питаннях визнання угод недійсними за передбаченими законом підставами, розірвання та зміну умов договору в судовому порядку;
  • надання консультацій та представництво інтересів в питаннях стягнення боргів за цивільно-правовими угодами;
  • багато інших послуг, що відносяться до сфери цивільного законодавства.

Якщо вас зацікавили юридичні послуги, що надаються Олександром Сергійовичем, ви можете ознайомитися з докладним переліком послуг в розділі «послуги громадянам» або розділі «юридичним особам та підприємцям», а також ознайомитися в розділі “ціни” з вартістю послуг з надання юридичної допомоги

Коментування закрито.

Практичні поради

    Google+