Google
Телефон
моб.
093 706 33 47Телефон
моб.
067 208 82 68

Адвокат по ДТП

06.05.2012

Юридична допомога при ДТП, адвокат по ДТП у Львові

Дорожньо-транспортною пригодою зараз нікого не здивуєш і не шокуєш. Щодня на дорогах розбиваються тисячі машин, страждає маса автомобілістів та членів їх сімей. Дорожньо-транспортні пригоди, на жаль, стали звичним явищем. Аварії складно уникнути і вона може трапитись з кожним із нас, тоді нам в пригоді стане адвокат по дтп. Навіть якщо людина дотримується всіх правил дорожнього руху, немає ніяких гарантій, що інші водії робитимуть так само.

Тим не менше, навіть при такій поширеності ДТП, мало хто знає, як грамотно поводитися в разі аварії. Люди роблять помилки, за які потім доводиться платити, якщо не позбавленням прав, то втратою певної суми грошей.

Потрапивши в ДТП, водії прагнуть залагодити проблему полюбовно, але навіть якщо це не вдалося і викликані співробітники ДАІ, в рідкісних випадках вони подзвонять адвокату по ДТП і проконсультуються про те, що краще робити в перші години після аварії. В результаті, втративши час і зробивши безліч помилок, люди заплутуються ще більше, після чого, все-таки, звертаються до юриста, щоб отримати послуги адвоката і просять підтримки у вирішенні непростої ситуації, але, на жаль, адвокат не завжди може допомогти, тому що потрібний момент вже втрачено, а необхідні дії не зроблені.

І все-таки, навіть при таких умовах є шанс вирішити суперечку на користь клієнта. Якщо автовласник звернеться до кваліфікованого фахівця, адвокат зробить все можливе для того, щоб захистити свого клієнта і мінімізувати або навіть повністю усунути заподіяну йому шкоду.

Якщо ви потрапили в ДТП, то Ви можете зв’язатися з адвокатом і порадитися про те, як найкраще вирішити виниклу ситуацію.

Адвокат Кульчицький Олександр розповість, як найкраще діяти при спілкуванні з опонентом, органами ДАІ, страховими компаніями та судовими органами. З допомогою адвоката Ви зможете захистити не тільки своє майно і свої нерви, а й можливо, уникнути позбавлення прав. Жоден водій не захоче знову стати пішоходом, тому, ми намагаємося зібрати всі можливі докази для аргументації вашої позиції в суді.

В комплект юридичних послуг адвоката у Львові входить:

 • Консультування з питань адміністративного права в цілому і ДТП зокрема;
 • По можливості: допомога в досудовому врегулюванні конфлікту;
 • Взаємодія зі страховими компаніями;
 • Аналіз матеріалів справи;
 • Формування стратегії подальших дій по збору доказів, пошуку аргументів і подальшої захисту в суді;
 • Допомога в проведенні незалежної експертизи та оцінки збитків;
 • При необхідності: підготовка заяви чи скарги до суду;
 • Безпосереднє ведення справ в суді на всіх стадіях процесу, можливе без вашої участі;
 • Отримання судового рішення;
 • Супровід у виконавчому провадженні.

Звернутися за юридичним захистом можна на будь-якій стадії процесу, і адвокат по ДТП у Львові Кульчицький Олександр Сергійович зробить все можливе для вирішення Вашої проблеми.

Коментування закрито.

Практичні поради

  Надіслати запитання адвокату

  Google+